-


İngilizce Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

ATOS

  • İl: ORDU
  • Tarih: 25-09-2022 4 gün önce
Atos, yıllık yaklaşık 12 milyar euro cirosu ve 72 ülkede 100 bin çalışanıyla dijital hizmet alanında lider uluslararası bir IT hizmetleri firması olmayı sürdürmektedir. Dünya çapında bir müşteri portföyünü yöneten Atos, danışmanlık ve sistem entegrasyonu, yönetilen hizmetler (managed services) ve dışkaynaklı hizmetler (BPO), bulut bilişim, büyük veri ve siber güvenlik konularında hizmet ve çözüm sunarken, aynı zamanda kendi alanında Avrupa lideri olan Worldline aracılığıyla da ödeme ve işlem hizmetleri sağlamaktadır.

Atos Müşteri Hizmetleri 1997 yılından bu yana çağrı merkezi ve doküman işleme hizmetlerini de kapsayan BPO (Business Process Outsourcing – İş Süreçlerinde Dış Kaynak Kullanımı) operasyonları sunmaktadır. Çağrı merkezi operasyonları kapsamında Türkiye’nin yanı sıra global ölçekli projelerde de Batı Avrupa dilleri yanında Arapça, Rusça gibi yabancı dillerde de hizmet vermektedir. İstanbul, Ordu ve Düzce olmak üzere üç lokasyonda faaliyet göstermektedir.ORDU lokasyonumuzda banka/finans/perakende sektörlerinde yürüttüğümüz projelerde görevlendirilmek üzere;- ORDU'da ikamet eden

- En az lise mezunu

- İleri derece İngilizce bilen ve aktif kullanabilen (*)

- Tercihen çağrı merkezi ve/veya müşteri hizmetleri deneyimi olan

- Bilgisayar kullanma becerisine sahip

- Akıcı ve düzgün diksiyonu olan

- Müşteri ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneği güçlü

- Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek

- Dinamik bir ortamda etkin çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın

- Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açıktakım arkadaşları arıyoruz.(*) Görüşme sürecinde İngilizce bilgisi ayrıca değerlendirilecektir.
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.We Google