-


SAHA DESTEK HOSTESİ MUĞLA/BALIKESİR/DENİZLİ

İNKA İnsan Kaynakları

  • İl: MUĞLA
  • İlçe: BANDIRMA
  • Tarih: 19-11-2022 2 hafta önce
İNKA İnsan Kaynakları Firması Yeni Nesil Bütünleşik İK Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan Bordro Hizmetleri, Teşvik Danışmanlığı, Seçme ve Yerleştirme, İK Süreç Danışmanlığı hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır.

Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir tütün firması adına satış destek elemanları arıyoruz.

-Kişisel görünümüne özen gösteren,
-İletişim yönü kuvvetli,
-En az lise mezunu,
-Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak.
-Zorunlu olmayan durumlar dışında mağazayı terk etmemek.
-Tekel bayi,büfe,market vb yerlerde daha önceden çalışmış,
-Hızlı Tüketim Mamülleri sektöründe en az 1 sene satış / pazarlama tecrübesi kazanmış,
-Ürün raporlaması ve bilgilendirmesi yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.


Tarafımızca belirlenen satış noktalarında; Süpermarket, Market, Benzin İstasyonu, Tekel Bayii, Büfe vb. tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak,
Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına Kadın Saha Satış Destek Elemanları arıyoruz. Çalışacak kişilerin lokasyonları belirli gün ve haftalarda değişkenlik gösterecektir. Tek bir yerde çalışma olmayacaktır, belirlenen rut olanları sizlerin takvimlerine otomatik olarak program üzerinden iletilecektir.

MUĞLA-MARMARİS , DENİZLİ-MERKEZ , BALIKESİR-BANDIRMA lopkasyonlarında ikamet eden KADIN adayların başvurularını bekliyoruz.
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.We Google