-


Ofis Personeli

ÇETİN GROUP

  • İl: MANİSA
  • İlçe: YUNUSEMRE
  • Tarih: 30-11-2022 12 saat önce
HAKKIMIZDA

Çetin Group; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Çetin Özel Güvenlik firması ile başlamıştır.

2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel Taşımacılığı faaliyetlerine başlamış; 2002 yılında Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır. 2004 yılında kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır. 2010 yılında CEO İnsan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır. 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur.

Çetin Group hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Group Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 8.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır.Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.


İŞ TANIMI

Çetin Group Ege Bölge Manisa Şubede çalışma gerçekleştirecek Ofis Personeli arayışımız bulunmaktadır.

- Ofisteki telefon trafiğini yönetecek
- İş başvurusuna gelen adaylara başvuru formu doldurtacak
- Adaylara projeler hakkında bilgi verebilecek
- Ofis düzenini sağlayacak,
- Gerektiğinde çay-kahve servisi yapabilecek,
- Evrak takibi ve düzenini sağlayacak


ARANAN NİTELİKLER

- Tercihen önlisans veya lisans mezunu,
- Bilgisayar kullanabilen,
- Ofis malzemelerini kullanabilen (fax,fotokopi,scanner)
- Öğrenmeye ve gelişime açık,
- Manisa - Yunus Emre civarında ikamet eden
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.We Google