-


Ön Muhasebe Satış Destek Elemanı

Hedef Teknoloji

  • İl: MALATYA
  • İlçe: BATTALGAZİ
  • Tarih: 29-09-2022 1 hafta önce
Firmamız Teknoloji ürünlerinin Toptan dağıtım ve satış ağına sahip birden fazla markanın bölge bayisidir. Firmamızda çalıştırılmak üzere bayan personele ihtiyaç vardır. Çalışma şekli tam zamanlı ve düzenlidir.

İş Tanımı:

Bayi ağımızda olan firmalar ile finansal konularda iletişim kurarak cari bakiye takibi, tahsilatı, ödeme alma, firma ödeme takibi, sipariş alma, sipariş takibi, siparişi satışa çevirme ve müşteri kazandırmaktır.

Aranan nitelikler:

Firmamızın en önemli şartı, çalışacak personelin güler yüzlü, enerjisi yüksek konuşkan ve içine kapanık olmamasıdır. Bunu sebebi işletmenin enerjisini düşüren, içine kapanık kısık sesli konuşmaktan çekinen kişiler genel performansı kötü etkilemektedir.

Firmamız performansı yüksek adaylar için genel eğitim verecek olup, yukarıda belirtilen şartları yerine getirmesi durumunda tecrübe şartı aranmayacaktır. Uzun süreli çalışmak isteyen kişiler öncelikli tercihimizdir.



Not: Birçok başvuru mesaj yoluyla yapılıyor ve ciddi bir değerlendirme yapılamıyor. Profesyonel anlamda bizimle çalışmak isteyenler mutlaka iletişim adresimize ulaşıp yüz yüze görüşmelerinde fayda vardır. Firma ismimizi haritada aratırsanız konum sizi bize ulaştıracaktır.
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.



We Google