-


Üretim Operatörleri

Yeşilyayla Kesici Aletler

  • İl: BURSA
  • İlçe: KESTEL
  • Tarih: 28-11-2022 1 gün önce
HAKKIMIZDA:

Yeşilyayla Kesici Aletler 1879 yılında Bursa'da kurulmuştur. Nesiller boyu gelişerek, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde lider bir bıçak üreticisi konumuna yükselmiştir. 2022 yılı itibariyle, ürünlerimizin satışları Türkiye'de ve dünyada 50'yi aşkın ülkede gerçekleşmektedir. Türkiye'de ve Dünya'da profesyonel şeflerin ve evlerinin şeflerinin, ürünlerimizi kullanırken yüzlerinde bir gülümseme oluşturabilirsek çok mutlu olacağız, bu nedenle global bıçak sektöründe lider bir şirket olma sorumluluğunu taşıyoruz. Bizim yolculuğumuz 1879'da başladı ve devam etmektedir.
Kestel/Bursa'daki Genel Merkezimize, sürekli büyüyen üretim organizasyonumuzda "Üretim Operatörleri" olarak ailemize katılacak, yolculuğumuzda bizimle birlikte olacak takım arkadaşlarımızı aramaktayız.

Nitelikler:

Meslek Lisesi, Teknik- Düz Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu olmak,(Makine/Metal İşleme /CNC / Elektrik-Elektronik/Bilgisayar / Enjeksiyon bölümlerinden mezun olmak tercih nedenidir)
Düz Lise mezunu olan adaylar için 1-2 yıl tecrübe (CNC/Enjeksiyon/Pres/Polisaj veya Lazer Kesim makinelerinin en az birinde tecrübe)
Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya tamamen muaf olmak,
En fazla 35 yaşında olmak,
Ekip çalışması ve işi sahiplenmekle uzun yıllar üretim takımımızda çalışabilecek,
Gelecekte vardiya sorumlusu, takım lideri veya üretim şefi gibi pozisyonlarda çalışma hedefi olan,
Bursa'da ve ideal olarak Kestel/Gürsu veya Osmangazi/Yıldırım bölgelerinde ikamet eden,
Çalışma arkadaşlarımızı arıyoruz.

Sosyal Haklarımız: Maaş + Prim (+Mesai), yılda 3 kez erzak kartı, yılda 2 kez kıyafet yardımı, yılda 1 kez yakacak yardımı, Eğitim yardımı, Yemek, Servis, Ek Hediyeler (evlenme, doğum)

İşe Alım Süreciyle İlgili Bilgiler:
İş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız, lütfen ilanımıza başvurunuzu yapınız.
Bu ilanı okumak ve/veya başvurmak için harcadığınız zamandan dolayı sizlere şimdiden teşekkür ederiz.
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.



We Google