-


Satış Temsilcisi

Aks Enerji

  • İl: BURSA
  • İlçe: MUSTAFAKEMALPAŞA
  • Tarih: 18-11-2022 1 hafta önce
İlan detayı
20 yıllık Demir Çelik sektöründe hizmet veren, pazarlama ve dağıtım firmamızın bölge operasyonlarını yürütmek amacıyla İzmir,Bursa ve Çevresi illere yönelik çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Satış ve Pazarlama Bölge Yöneticileri” aranmaktadır.
-Yüksekokul veya Üniversite mezunu
-Aktif satış alanında minimum 2 yıl tecrübeli
-Tercihen demir-çelik sektör bilgisi olan
-MS Office programlarına hakim
-Yoğun iş temposunu kaldırabilecek, kişisel motivasyonu yüksek,
-İkna kabiliyeti yüksek, insan ilişkileri kuvvetli,
-Tercihen Yoğun ve haftalık yurt içi seyahat programlarını yapabilecek,
-Tercihen Farklı illere yoğun distribütör ve bayi ziyaretleri yapabilecek,
-B sınıfı ehliyeti ve araç kullanma tecrübesi olan,
-Askerlik hizmetini tamamlamış,

İŞ TANIMI
-Firmamızca Türkiyenin çeşitli illerinde demir çelik satışında, sorumlu olunan bölgedeki bayi, distribütör ve sanayi işletmelerine satış ve pazarlamasını yapmak.
-Aylık, üç aylık ve yıllık dönemler bazında satış ve ziyaret hedefleri belirlemek, bu hedeflere ulaşmak için gereken iş planlarını oluşturmak, sahada hayata geçirmek ve fiili sonuçları günlük olarak raporlamak.
-Sahada pazar araştırması yapmak, potansiyel yeni müşteriler tespit etmek, onları düzenli olarak ziyaret etmek ve iletişimde kalarak portföye kazandırmak
-Mevcut müşterilerin memnuniyetini sağlamak, satış hacimlerini yükseltmek, onları düzenli ziyaret etmek, taleplerini dinlemek, problemlerini çözmek, onlara satış sonrası desteği vermek; siparişin alınmasından yüklenmesine, müşteriye teslimatından tahsilatına kadar tüm süreçleri yakından takip etmek ve bir problem çıktığında devreye girip çözmek.
-Müşteri ve piyasa risklerini yakından takip etmek, gereken raporlamaları yapmak.
-Rakiplerin satış ve pazarlama aktivitelerini, kampanyalarını, fiyat politikalarını izlemek, pazardaki gelişmeleri ve fırsatları analiz etmek, raporlamak.
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.We Google