-


Santral Görevlisi (Bursa)

Adecco Gebze

  • İl: BURSA
  • İlçe: OSMANGAZİ
  • Tarih: 21-11-2022 5 gün önce
Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz, Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri 2019 listesinde 11 numaraya oy veren 35.000 çalışanımızı güçlendiriyor.

Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark,General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional.
Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Otomativ" sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz için "Santral Elemanı'' aramaktayız.

Görev Tanımı

*Gün içerisinde gelen çağrıların(aramaların) karşılanarak ilgili kişilere ve departmanlara yönlendirilmesi
*Gün içerisinde gelen faxların ilgili kişilere veya departmanlara yönlendirilmesi
*İlgili kişilere ulaşılamazsa not alınarak gelen çağrıların maille bilgilendirilmesi (müşteri bilgileri verilip geri dönüş yapılması için bilgisi verilmesi)
*Gün içerisinde ulaşılamayan danışmanlara gönderilen maillerin rapor olarak gün sonunda satış/servis yetkililerine gönderilmesi,
*Hafta sonu markalarda gerçekleşen sipariş, ziyaretçi ve telefon adetlerinin showroom raporu olarak hazırlayıp gerekli kişilere gönderilmesi
*Telefon fihristinin güncellemesi
*İnternet ve telefon faturalarının takibinin yapılması ve gider raporlarına kaydedilmesi

İstenilen Yetkinlikler

En az Ön Lisans mezunu,
Santral operatörü, çağrı merkezi gibi alanlarda en az 2 yıl deneyimli,
Diksiyonu düzgün,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sabırlı, iletişimi iyi düzeyde, insan ilişkileri kuvvetli, çalışkan,
Prezantabl
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.We Google