-


FORKLİFT OPERATÖRÜ

Adecco Group

  • İl: BURSA
  • Tarih: 30-01-2023 12 saat önce
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz 34.000 çalışanımızı güçlendiriyor. Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri sıralamasında en iyi işverenlerden biri olarak listelenmekten gurur duyuyoruz.

Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark, General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional, and Hired.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz “Lojistik” sektöründe faaliyet gösteren, müşterimizde hizmet vermek üzere 'Forklift Operatör' arıyoruz.
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar


*Lojistik sektöründe çalışmak için istekli,


*Vardiyalı ve fazla mesaili çalışabilecek,


*İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,


*Operatörlük belgesi bulunan ve aktif kullanabilen,


*Sağlık problemleri ve sabıka kaydı bulunmayan,*Sosyal haklar, yemek ve servis imkanı bulunmaktadır.
Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2020 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.We Google