-


Mefa Endustri

  • İl: BOLU
  • İlçe: MERKEZ
  • Tarih: 29-05-2023 1 gün önce
Faaliyetine 2006 yılında beyaz eşya sektöründe bulaşık makinesi sepeti telleri üreterek başlayan MEFA, son 15 yılda hayata geçirdiği çevreye duyarlı, entegrasyon ve otomasyon düzeyi yüksek yatırımlarla bugün sektörün lider yardımcı sanayi markalarından biri haline gelmiştir.

Türkiye'de toplam 65.000 m2 kapalı alana sahip 5 ayrı üretim tesisine ve 2.000’i aşkın çalışana sahip olan MEFA, beyaz eşya sektöründe bulaşık makinesi sepeti, fırın ızgarası gibi tel bazlı ürünlerin Avrupa'daki en büyük üreticilerinden biridir. MEFA, tel ürünlerinin yanı sıra yüksek hacimlerde EPS ambalaj ve yalıtım ürünleri, Kauçuk Enjeksiyon parçaları üretimi ve pişirici cihaz montajı da yapmaktadır.

MEFA yıllar içinde oluşturduğu yüksek seviyede mühendislik birikimi ve deneyimi sayesinde ilgili alanlarda kendi bünyesinde Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Son yıllarda tecrübe ve birikimini otomotiv ve havacılık sektörlerine hizmet etmek için de kullanmaya başlayan MEFA, çevreye duyarlı, insana saygılı, müşteri odaklı, esnek, yaratıcı ve yenilikçi değerleri kendisine referans edinmiştir.

Şirketimizin Bolu İşletmesinde görevlendirilmek üzere; sorumluluk sahibi, etik değerlere bağlı Depo Personeli takım arkadaşı aramaktayız.


En az lise mezunu,
Depo ve sevkiyat konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Ehliyeti ve SRC 2-4 belgesi bulunan,
Vardiyalı çalışabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamış,


İŞ TANIMI

Stok giriş çıkışlarını yapmak.
Kontrol edilmiş ve stoğa alınmış malzemelere etiket asmak.
Miktar veya kalite uygunsuzluklarında planlama sorumlusuna bilgi vermek.
Ambar içerisinde tanımlanmış şekilde stoklama yapmak ya da yaptırmak.
Her gün sipariş listesine göre ilgili tedarikçi firmanın sipariş durumunu SAP Üzerinden kontrol etmek, firmalara mail atarak sipariş bilgilerini vermek.
SAP üzerinden faturaların kontrolünü sağlamak,
İç üretime gerekli hammadde, yarı mamulü vermek/verilmesini ve sistemde kayıt etmek.
Stokları azalan malzemelerin takibi ve ilgili birimlere talepte bulunmaları için bilgi verilmesi
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.We Google