-


Ofis Asistanı

Myramar Emlak Yönetim A. Ş.

  • İl: ANTALYA
  • İlçe: KEPEZ
  • Tarih: 29-11-2022 3 gün önce
Türkiye genelinde ve yurt dışında çeşitli ofislerimizle finans, turizm ve sanayi yatırımları, gayrimenkul ve inşaat, emtia ithalat ve ihracatı alanlarında faaliyet gösteren uluslararası bir grubuz.
Eleman aradığımız güncel pozisyon: Antalya Kepez lokasyonumuzda Ofis Asistanı.

Ofis asistanı, CEO ve Yönetici Ekibine kapsamlı destek sağlamak, ülke çapında ve yurtdışındaki diğer şubelerle uzaktan çalışmak dahil olmak üzere organizasyonun ofis süreçlerini yönetmekten sorumlu olacaktır.
Bu dinamik pozisyon ihtiyaçları öngörme, eleştirel düşünme ve sorunlara yüksek düzeyde profesyonellik ve gizlilikle çözümler sunma becerisi gerektirir.

Asistanın sorumlulukları arasında takvimleri yönetmek, seyahat ve ulaşım düzenlemelerini yapmak ve gider raporları hazırlamak yer almaktadır. Bu pozisyonda başarılı olmak için asistanın iyi organize olması, zaman yönetimi becerilerine sahip olması, rehberlik olmadan da hareket edebiliyor olması ve birkaç dilde özgürce iletişim kurabilmesi gerekmektedir.

İş tanımı:
- Yöneticiler, çalışanlar, müşteriler ve diğer dış ortaklar arasında iletişim noktası olarak hareket etmek
- Bilgi akışını zamanında ve doğru bir şekilde ve tam takdirle yönetmek
- Yöneticilerin takvimlerini yönetmek ve toplantılar, tesis dışı etkinlikler ayarlamak ve çalışma saatleri konusunda esnek olmak
- Seyahat ve konaklama düzenlemelerini yapmak
- Günlük harcamaları arşivlemek ve dahili departmanların yanı sıra harici kuruluşlarla haftalık, aylık veya üç aylık raporlar hazırlamak
- Büro malzemeleri envanterini, ofis işlemleri için yapılan ödemeleri takip etmek ve şirketi iyi temsil ederek bir ofis yöneticisi olarak hareket etmek
- Dahili ve harici iletişim için bilgileri biçimlendirme – notlar, e-postalar, sunumlar, raporlar
- Toplantılarda vakit ayırarak misafirlere hizmet vermek
-Gelen aramaları elemek, yönlendirmek ya da haber vermek

Türkçe, İngilizce veya Almanca dillerinde tam yeterlilik aramaktayız.
İsteğe bağlı diller: Rusça, Fransızca veya Farsça

İlk görüşme Zoom üzerinden yapılacaktır. Adaylar, önceki işverenlerin referanslarını ve hedeflenen maaşı içeren ayrıntılı özgeçmişlerini sunmalıdır.
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.We Google