-


İdari İşler Asistanı

Adecco

  • İl: ANKARA
  • İlçe: YENİMAHALLE
  • Tarih: 04-12-2022 1 gün önce
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz 34.000 çalışanımızı güçlendiriyor. Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri sıralamasında en iyi işverenlerden biri olarak listelenmekten gurur duyuyoruz.

Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark, General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional, and Hired.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz “İş Makineleri” sektöründe faaliyet gösteren, müşterimizde hizmet vermek üzere “İdari İşler Asistanı” arıyoruz.ARANAN NİTELİKLER

· · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans derecesi mezunu

· Tercihen 2-3 yıl deneyimi bulunan

· Proaktif, çözüm odaklı ve analitik düşünme yetkinliklerine sahip

· MS Office programlarına hakim

· B sınıfı ehliyeti bulunan

. İletişim yönü güçlüİŞ TANIMI

· Şirket çalışanlarından gelen taleplerin değerlendirilmesi ve bu taleplerin karşılanması için aksiyon alınması

· Planlama, organizasyon, dosyalama, raporlama, iş takibi ve yazışma faaliyetlerini gerçekleştirecek,

· Şirket içi organizasyonları düzenleyecek,

· Personel servis organizasyon takibinin yürütülmesi"Adecco, İşkur' un denetiminde 10.12.2020 tarihli 442 No' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur"
AŞAĞIDAKİ HEMEN BAŞVUR SEKMESİNE TIKLAYIN. DETAYLARI GÖRÜNTÜLEYİN.We Google